Biograd boat show

Things

Od 19. - 22. listopada u Biogradu na moru održan je 19. po redu najveći srednjoeuropski sajam na moru „Biograd Boat Show 2017“.

Sajam je u četiri dana posjetilo preko 16 000 posjetitelja. Među više od 300 izlagača našao se i Autoklub Zadar čiji djelatnici su unutar sva četiri dana sajma svim zainteresiranima prezentirali članstvo Hrvatskog autokluba.  Naše postojeće članove podsjetili smo na besplatno podešavanje svjetala, provjeru ispravnosti rada motora te besplatnu zamjenu guma i balansiranje kotača s obzirom da su nam pred vratima zimski uvjeti na cesti.

Provodili su i on-line anketu na temu „Ne mobitelu u vožnji“ u suradnji sa Fakultetom prometnih znanosti iz Zagreba. Spomenutom anketom željeli smo ljudima ukazati na rastući problem koje donosi korištenje mobitela u vožnji.

Obzirom na veliki broj posjetitelja nadamo se da smo mnogima približili pogodnosti koje Hrvatski autoklub nudi svojim članovima.​

Radujemo se i sljedećem, jubilarnom, 20. - om izdanju Biograd Boat Show-a.