AUTO SERVIS

DEMONTAŽA/MONTAŽA GUMA I BALANSIRANJE KOTAČA

DIJAGNOSTIČKI PREGLED SVIH VRSTA VOZILA

POSEBNE POGODNOSTI

Članovi Autokluba Zadar ostvaruju popust od 30% na sve automehaničarske radove u našoj radionici!

1.

Kontrolni pregledi i zamjena guma

Članovi Hrvatskog autokluba i udruženih autoklubova u okviru svojih članskih modela Start, Optimum i Europa između ostalih pogodnosti imaju i pogodnost kontrolnih pregleda vozila te demontaže i montaže guma te balansiranje kotača na vozilu. Ako još niste član provjerite i naše ostale pogodnosti.

2.

Kontrolni pregledi vozila

Pogodnost Kontrolnih pregleda vozila obuhvaća jednu provjeru ispravnosti rada motora te jednu kontrolu i podešavanje svjetala tijekom članske godine.

3.

Demontaža i montaža guma te balansiranje kotača na vozilu

Korisnici članskog modela Start te Obiteljskog članstva u modelu Start imaju pravo tijekom članske godine na 1 (jednu) uslugu demontaže i montaže guma te balansiranja kotača na vozilu.

Korisnici modela Optimum i Europa te Obiteljskog članstva u modelima Optimum i Europa imaju pravo na 2 (dvije) usluge demontaže i montaže guma te balansiranja kotača na vozilu tijekom članske godine.